O medvídcích

O co tady de?

Medvídci jsou malé stickerky které znáte z ulic měst. Jejich hlavním cílem je potěšit, zaujmout a rozesmát. Společně zmedvídkujeme svět! Stick it all!

Hlavními propagátory medvídků jsou: Hox, Papež, Lea, Ráďa, Olivák, Deak a všichni medvídkáři co lepí jako o život!Historie vzniku

Jejich vznik sahá k přelomu května a června LP 2006 když přišel Olivák s kouzelnou krabičkou skrývající mnohá tajemství (tenkrát se tomu říkalo energytka a spousta lidí v tom nosila medvídky ;) ) obsahující několik málo barevných postaviček pravidelného tvaru a se slovy: „Čum to sou MEDVÍDCI!“. A tak se zrodili medvídci, které jsme si nejen my, velmi rychle oblíbili a záhy začali lepit po našem dočasném studijním pracovišti, v metru cestou na oběd, v autobusech a tramvajích, na spolužáky, na sebe a snad neznám místo kde ne. 

 

Medvídci si díky svému relativně miniaturnímu rozměru a široké škále barev získali mnohé příznivce a to i mezi staršími spoluobčany (samozřejmě existují i výjimky...)

Z vylepovaní se stal druh seberealizace a medvídky lze považovat za streetart. Lze se u jejich vylepování velmi dobře pobavit a polepit např.: náhodné kolemjdoucí ať už o tom vědí nebo ne. Již se vylepili řády tisíců medvídků převážně v naší krásné metropoli a to hlavně v dopravních prostředcích a na zastávkách. Vůbec první medvídek v metru byl ve stanici muzeum u schodů na perón a vydržel tam přesně 2 dny. 

Současnost

V současné době díky popularitě, za kterou vděčíme i vám jsme se rozhodli medvídky přiblížit všem kterým se líbí. Z medvídků se stala streetwearová značka oblečení, kterou budete moci brzy vidět na našem e-shopu a postupně v jiných shopech, jestli se nám zadaří naše plány. Doufáme, že kvalitními výrobky si získáme i ty, kteří medvídky doposud neznali.

Takže checkuj medvídky všech barev spolu s novou přicházející várkou oblečení a doplňků, kterým jen tak neodoláš…

 

Nechte se obklopit světem barev,prvotřídního designu,pestrostí a originality z české dílny. Medvídci představuji produkt stvořený přímo v ulicích českých měst, pro svou jednoduchost se stali velmi populární. Jde částečně o projev revolty proti infiltraci zahraničních značek na český trh a vytlačeni domácích produktů,ve větší míře pak tvorba a radost skupiny kreativních mladých lidí, kteří nechtějí mít